aboutus.jpgفروشگاه اینترنتی پوشاک لوفی یکی از زیر مجموعه‌های هلدینگ لوفی می‌باشد، لوفی در سال ۱۳۸۵ با دیدگاه تخصصی و تلاش بی وقفه با همکاری معتبرترین برندهای پوشاک و اکسسوری جهان فعالیت خود با افتتاح اولین شعبه خود را در یکی از مجتمع‌های تجاری شهر شیراز آغاز نمود، در این مسیر همواره با بالابردن کیفیت محصولات مد نظر دارد و رضایت اکثریت جامعه مشتریان (۵۰۰۰۰ نفره) آن گواهی بر این ادعا دارد و این رضایت و حمایت مشتریان باعث استواری و تقویت نیروی ما برای رسیدن به اهداف بلند مدت را محقق می سازد.

لوفی بر اساس معیار مشتری مداری و خدمات بهتر برای تسهیل امور خرید مشتریان شعب خود را افزایش داده و در حال گسترش این امر است در حال حاضر (۱۳۹۹) تعداد شعب حضوری لوفی در شهر شیراز ۸ شعبه می باشد که آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

ما باور داریم ایرانیان از دیرباز یکی از شیک‌پوش‌ترین مردمان جهان بوده و هستند و در همین راستا با توجه به نیاز روزافزون به صنعت پوشاک و مد با هدف ایجاد برند پوشاک در ایران با رویکرد سرمایه‌گذاری بلند مدت و اندیشمندانه، در امر تولید در ابتدای دهه ۹۰ تولیدی خود را با ساختاری مدرن و صنعتی افتتاح کرد.

لوفی همواره کوشیده تا سلیقه‌های گوناگون مردمان ایران زمین را در طراحی‌های و تولیدات خود مدنظر قرار دهد و از همان ابتدا با هدف افزایش و تضمین کیفیت محصولات برای تامین پارچه و مواد اولیه محصولات خود با برترین تولیدکنندگان دنیا همکاری می‌کند. 

لوفی با حضور موفق در صنعت پوشاک ایران، بازاریابی مبتنی بر سلیقه‌ها و فرهنگ‌های مختلف پوشاک ایرانیان و همچنین استقبال چشمگیر و مداوم از محصولات ارائه شده در فروشگاه‌های این مجموعه، حال این امکان را برای شما فراهم گردیده تا با صرف کمترین زمان و انرژی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور محصولات و لباس‌های مورد نظر خود را بصورت آنلاین انتخاب نموده و با استفاده از پیشنهادهای مختلف فروش، خرید اینترنتی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه نمائید و محصولات سفارش داده را در مکان مورد نظر خود در کمترین زمان ممکن دریافت نمائید.

همواره یکی از اولویت‌های لوفی، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در انتخاب خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که کاربران، کالای مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. لوفی از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

  • اصالت برند کالا
  • قیمت مناسب
  • تحویل روزانه
  • خدمات پس ار فروش

افتخاری است برای ما با بازدید از بخش‌های مختلف وب‌سایت لوفی، ما را سرافراز نمائید.